Online prednáška
VŠETKO O MLIEKU
a mliečnych výrobkoch

Prednáška bola odvysielaná, nový termín upresním. V prípade záujmu je možnosť zakúpiť záznam.

mlieko v dzbane a v pohari

Na online prednáške VŠETKO O MLIEKU sa dozviete všetko o kvalite a zložení mlieka a mliečnych výrobkov.

O mlieku sa už toho popísali stohy papierov a milióny stránok na internete. A informácie sú veľakrát úplne protichodné. Preto na prednáške používam nielen odborné informácie, ale aj sedliacky rozum. Ide o komplexné spracovanie „mliečnej“ tematiky.

žena drží v ruke pohár s jedlom a pozerá sa naň, akoby kontrolovala zloženie

Som Lucia, potravinárka srdcom aj dušou. Učím dešifrovať texty na potravinových etiketách, odhaliť aj skryté rozdiely v surovinách a vďaka tomu jesť jednoduchšie, slobodnejšie a zdravšie.

Vyštudovala som potravinárstvo a na mojej ceste som sa dostala aj k rôznym výživovým smerom, takže potraviny nevnímam len ako energiu v kalóriách. Rukami a očami mi prešli tisíce potravinových výrobkov a etikiet 🙂

Denno-denne sa venujem potravinám, ich zloženiu a kvalite. Kto ma pozná osobne, vie, že potraviny sú mojou vášňou a mnohé bežné rozhovory skĺznu k zdraviu a potravinám 😀 Potravinárske pozadie poznám aj ako výrobca a predajca, keďže prevádzkujeme malú pekáreň kvasových chlebov.

džbán a dva poháre mlieka na modrom pozadí

ČO mi prednáška prinesie?

KEDY sa prednáška uskutoční?

V stredu 24. 11. 2021 od 18:30 do 20:30 (približne 1,5 – 2 hodiny).

Záznam bude k dispozícii ešte 48 hodín po odvysielaní.

KDE sa prednáška uskutoční?

V online priestore cez ZOOM. Link na vysielanie vám príde e-mailom v deň webinára.

KOĽKO prednáška stojí?

Moje dlhoročné skúsenosti a vedomosti som zhrnula niekoľkých desiatok minút. Týmto vám ušetrím čas, ktorý by ste strávili hľadaním informácií (často protichodných) na rôznych prednáškach a internetových stránkach. Na konci prednášky zodpoviem aj na vaše otázky. A ak vás zaujíma aj konkrétny výrobok z mlieka, ktorý máte doma, môžete si obal zobrať na prednášku a v diskusii sa na to pozrieme.

Cena za informačne bohatú prednášku je 18 eur (460 Kč).

Prednáška JE určená pre mňa, ak

Prednáška NIE JE určená pre mňa, ak

Objednávka online prednášky

Platiť môžete aj v českých korunách. Cena je 460 CZK. Stačí, keď do poznámky vo vyplnenej objednávke uvediete, že chcete platiť v CZK. Následne vám vystavím faktúru s podkladmi k platbe v tejto mene.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Platiť môžete aj v českých korunách. Cena je 460 CZK. Stačí, keď do poznámky vo vyplnenej objednávke uvediete, že chcete platiť v CZK. Následne vám vystavím faktúru s podkladmi k platbe v tejto mene.

Scroll to Top