REFERENCIE

First and foremost thank you Lucia for guiding me on my journey to find peace with food, scales, acceptance of self and self-love. Lucia uses holistic approach to heal/improve person's life. I find this approach very refreshing. She sets realistic and achievable targets, that evolve depending on person's/ body's response. Lucia fills you with positivity and trust, encourages you to do your best for yourself, without making you feel guilty about anything or sounding like "Mrs Know-it-all"- however to tell the truth, Lucia basically does know it all. And the process is very flexible and easy to follow. I have made great progress, became very active, improved my blood pressure from borderline high to normal values, resting pulse of 62, lost around 13 kgs... This is amazing but just a side effect of all changes I have made. And above all I have started to appreciate what my body enables me to do on a daily basis and so I am grateful for the body I am in. Thank you Lucia!
Natalia B.
Lucka, patrí Ti jedno veľké ĎAKUJEM za cenné rady ohľadom dýchania. Vďaka sústredeniu sa na vlastné dýchanie a vďaka tvojim konzultáciám som si zlepšila kondíciu, odstránila zlozvyky a hlavne aj lieky na astmu. Už pár týždňov nemám vôbec hlieny, žiadny kašeľ, ani dýchacie problémy. Takže som mohla vysadiť spreje... ale ani nie preto, že by som chcela, ale preto že na ne zabudnem (keďže mi je už dobre a ani nemyslím na to, že by som si mala streknúť). Na kontrole mi spirometria vyšla oveľa lepšie ako pred mesiacom. Som veľmi vďačná, že je to teraz bez akýchkoľvek sprejov a za to vďačím aj Tebe, Lucka. Ďakujem za pozorné vypočutie mojich dýchacích problémov a nasadenie fungujúcich dýchacích cvičení na mieru. Beh do kopca som pred 3 mesiacmi bez kašľa a záchvatov neudýchala a teraz to zabehnem bez problémov a hlavne bez kašľa. Ďakujem Ti Lucka veľmi pekne za tvoj čas, ktorý si mi venovala, za prístup a zodpovedanie všetkých otázok. Človek by si nemyslel, že aj o dychu sa vie ešte veľa naučiť.
Jana V.
K Lucke som sa dostala doslova za 5 minút 12. Telo mi doslova skratovalo. Točila sa mi hlava, mala som nesprávne videnie, úzkosti na dennom poriadku. V noci som nemohla spať, budila som sa, chvelo ma, svrbelo celé telo. Trávenie rozhádzané, nafukovanie, stojaté črevá a črevný diskomfort. Histaminová intolerancia v plnej paráde. Doslova po každom a jednom jedle, ktoré som zjedla, som mala reakcie. Kožné, dýchacie, tráviace. Moje telo bolo tak vystresované a imunita tak rozhádzaná, že som reagovala na všetko. Následkom toho som sa ukotvila v strachu z jedla a rapídne išla dole s váhou, o psychike ani nehovorím. Žila som v strachu a s pocitom ohrozenia. Každý deň. Každý a jeden deň. Bez prestávky. Vlasy mi padali, nevládala som nič. Troska. Sama som si nevedela pomôcť, a to som sa už dlho venovala výžive. Cítila som sa ako vystrašené zviera ukryté niekde v kúte, ktoré sa snaží len prežiť. Desila som sa, či ďalším sústom nepretečie môj histamínový pohár a nebudem mať ďalšiu zápalovú reakciu. Avšak potom som začala s autoimunitným protokolom pod vedením Lucky. Prestali mi padať vlasy, pomaličky som začala naberať na sile, trávenie sa upokojovalo, vysadila som antidepresíva(!).
Kožné reakcie často nelogického charakteru som mala ale dlhšie. Preto som často pochybovala, bála sa, či robím dosť a či idem správnou cestou. Lucka ma však vždy vedela upokojiť. Zároveň mala vždy pochopenie pre môj strach z jedla a trpezlivo všetko dookola vysvetľovala. Teraz konečne spím, trávenie sa upravilo a pokožku mám krásnu, hebkú. Lepšieho výživového sprievodcu som si nemohla nájsť. Lebo Lucka nepokrýva odborne len stravu, ale aj dych, pohyb, spánok a dušu. A tento celostný prístup je zaručením úspechu. Ďakujem, Lucka.
Katarína B.
Lucka je jedna úžasná, milá a trpezlivá osoba. No najmä sa neuveriteľne vyzná v tom, čo robí. Vysvetlila mi do detailov princípy AIP stravovania a non-toxic domácnosti. Pomáha mi s vyberaním vhodných vitamínových doplnkov. Podrobne a najmä zrozumiteľne odpovedá na každú moju otázku, pripomienku. A že ich už bolo viac než dosť 😊 Som veľmi rada, že som sa k nej dostala a s jej pomocou „skrotíme“ moje autoimunitné ochorenie a neurologické problémy. Ak potrebujete niekoho, kto Vás prevedie AIP protokolom a celkovo zdravším životným štýlom, Lucka je tá správna voľba. Ku každému pristupuje individuálne a hlavne počúva, s čím sa nestretávam veľmi často. Luci, ďakujem, že si 😊
Lucia O.
referencia
referencia
referencia
referencia
referencia
referencia
referencia
referencia
Scroll to Top