VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO A AIP

na tanieri je obed - mäso so zeleninovou oblohou

Mám nadváhu, necítim sa dobre vo svojom tele, chcem schudnúť/zhubnout alebo neviem pribrať.

alebo

Mám diagnostikované autoimunitné ochorenie, aj som dostal za hrsť liekov, výsledky mám v poriadku, ale stále sa cítim nanič… Som unavený, zle spávam, mám problémy s pamäťou…

V oboch prípadoch vám pomôžem s nastavením jedálnička a s trvalo udržateľnou zmenou životného štýlu. Váš jedálniček bude založený na skutočnom jedle, nie na koktejloch z prášku ani géloch či rôznych tyčinkách. Nedostanete ani jednorazovú diétu, ani náplaste na chudnutie, ani za vrecko výživových doplnkov…

Na prvom 15-minútovom nezáväznom stretnutí zadarmo cez telefón, Messenger alebo Skype zistím, čo by ste potrebovali, či je to reálne a či do toho spoločne pôjdeme. Objednať si toto stretnutie môžete na tomto odkaze.

Ak do toho spolu pôjdeme, tak na základe vašich informácií a v závislosti od zdravotného stavu vás nasmerujem k vhodnému stravovaciemu modelu alebo k autoimunitného protokolu.

Na úvodnej konzultácii (2 hodiny) si rozoberieme vaše aktuálne stravovacie návyky, rodinnú anamnézu, váš jedálniček a doterajší životný štýl, urobíme bioimpedančnú analýzu tela (na osobnom stretnutí).

Na autoimunitné ochorenia či obezitu nemá vplyv len strava. Preto sa venujeme aj ďalším oblastiam života: spánku, stresu, pohybu či netoxickej domácnosti… Dostanete tipy na dlhodobú zmenu životného štýlu.

Ďalšie stretnutia si dohodneme podľa potreby (napr. po týždni), v trvaní 1 hodinu. Medzitým sme v prípade potreby v kontakte cez e-mail či Messenger.

Konzultácie prebiehajú online aj offline.

Konzultácia 1 hodina = 35 EUR, resp. 860 Kč

Služby si môžete objednať e-mailom na lucia.f@pribehypotravin.sk, telefonicky na 0904068347 alebo pomocou kontaktného formulára nižšie.

Platiť je možné v eurách alebo českých korunách. Nie som platiteľ dane z pridanej hodnoty.

Kontaktný formulár

Ak si chcete rezervovať termín alebo sa ma niečo opýtať, vyplňte nasledujúci formulár a ja sa vám čoskoro ozvem späť.

Teším sa na našu spoluprácu. Neodkladajte rozhodnutie k lepšiemu životu na neurčito 🙂

Scroll to Top