VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO A AUTOIMUNITNÝ PROTOKOL (AIP)

na tanieri je obed - mäso so zeleninovou oblohou

Mám nadváhu, necítim sa dobre vo svojom tele, chcem schudnúť/zhubnout alebo neviem pribrať.

alebo

Mám diagnostikované autoimunitné ochorenie, aj som dostal za hrsť liekov, výsledky mám v poriadku, ale stále sa cítim nanič… Som unavený, zle spávam, mám problémy s pamäťou…

V oboch prípadoch vám pomôžem s nastavením jedálnička a s trvalo udržateľnou zmenou životného štýlu. Váš jedálniček bude založený na skutočnom jedle, nie na koktejloch z prášku ani géloch či rôznych tyčinkách. Nedostanete ani jednorazovú diétu, ani náplaste na chudnutie, ani za vrecko výživových doplnkov…

Pomôcť vám viem nielen s nadváhou, metabolickým syndrómom  či akné, ale aj s problémami so štítnou žľazou, reumatoidnou artritídou, atopickým ekzémom či migrénami pomocou autoimunitného protokolu (AIP).

Na prvom 20-minútovom nezáväznom stretnutí zadarmo cez telefón, Messenger alebo Skype zistím, čo by ste potrebovali, či je to reálne a či do toho spoločne pôjdeme. Toto stretnutie si môžete objednať na tomto odkaze.

Na úvodnej konzultácii (2 hodiny) si rozoberieme vaše aktuálne stravovacie návyky, zdravotné problémy, výsledky z krvných či iných testov, rodinnú anamnézu, váš jedálniček a doterajší životný štýl, urobíme bioimpedančnú analýzu tela (na osobnom stretnutí), stanovíme si ciele.

Ešte pred samotnou úvodnou konzultáciou Vám pošlem dotazník, ktorý mi vyplníte a pošlete naspäť. Dotazník nám ušetrí čas v rámci konzultácie – máme viac času ísť do hĺbky.

A keďže na autoimunitné ochorenia či obezitu nemá vplyv len strava, venujeme sa aj ďalším oblastiam života: spánku, stresu, pohybu či netoxickej domácnosti… Dostanete tipy na dlhodobú a udržateľnú zmenu životného štýlu.

Z každej konzultácie dostanete zhrnutie aj s ďalšími tipmi vo forme .pdf dokumentu.

Ďalšie stretnutia (kontrolné konzultácie) si dohodneme podľa potreby (napr. po 3 či 6 týždňoch), v trvaní 1 hodinu. Medzitým sme v prípade potreby v kontakte cez e-mail.

Konzultácie prebiehajú online aj offline.

Cenník nájdete v spodnej časti tejto stránky.

Služby si môžete objednať e-mailom na lucia.f@pribehypotravin.sk, telefonicky na 0904068347 alebo pomocou kontaktného formulára nižšie.

Platiť je možné v eurách alebo českých korunách. Nie som platiteľ dane z pridanej hodnoty.

Kontaktný formulár

Ak si chcete rezervovať termín alebo sa ma niečo opýtať, vyplňte nasledujúci formulár a ja sa vám čoskoro ozvem späť.

Teším sa na našu spoluprácu. Neodkladajte rozhodnutie k lepšiemu životu na neurčito 🙂

Scroll to Top