MERANIE NA BIOIMPEDANČNOM
PRÍSTROJI INBODY 270

prístroj inbody 270 na bioimpedančné meranie
Prístroj InBody 270
list s výsledkami inbody
Výsledky zo základného merania

Ktovie, koľko mám tuku či svalov?

Pomocou bioimpedančného prístroja InBody270 sa viem „pozrieť“ do vášho tela. Ide o jeden z najspoľahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu ľudského tela, využívaného aj v medicíne. Princíp diagnostiky je založený na stanovení odporu pri neškodnom prietoku elektrického prúdu telom (bioimpedancia).

ZÁKLADNOU analýzou pomocou prístroja zistíme: percento telesného tuku, množstvo kostrového svalstva, celkové množstvo vody, proteínov, minerálov a tukovej hmoty. Takisto aj BMI (hodnota sama o sebe nemá veľkú výpovednú hodnotu), pomer pása a bokov a úroveň viscerálneho (vnútrobrušného) tuku. KOMPLEXNOU analýzou sa vieme pozrieť aj na pomer mimobunkovej a vnútrobunkovej vody, na presnú hodnotu viscerálneho tuku v cm2, informácie o mineráloch viazaných v kostiach, zistíme vyváženosť tela a podobne.

Pomocou opakovaných meraní vieme zistiť, či máte vhodne nastavený jedálniček, pohyb a celkový životný štýl. Aby sa napríklad nestalo, že vaša celková telesná hmotnosť klesá, vy sa potešíte, ale pritom strácate svaly a nie tuk (čo nie je dobré)…

Meranie je dobré vykonať 2 – 3 hodiny po jedle a pití, resp. ráno nalačno. Pokiaľ cvičíte, je vhodné vykonať meranie pred cvičením alebo minimálne 6 hodín po cvičení.

Opakované merania je odporúčané plánovať v tom istom čase a za tých istých podmienok (napr. vždy ráno alebo vždy pred obedom), ideálne aj v rovnakom oblečení či v spodnej bielizni.

Meranie je bezbolestné, prebieha naboso a je možné nechať si na sebe oblečenie.

Kontraindikáciou je kardiostimulátor a tehotenstvo.

Cena za meranie na prístroji InBody270 je stanovená podľa cenníka v dolnej časti tejto stránky.

Viac o meraní na prístroji InBody som spísala v tomto článku.

Služby si môžete objednať e-mailom na lucia.f@pribehypotravin.sk, telefonicky na 0904068347 alebo pomocou kontaktného formulára nižšie.

Platiť je možné v eurách alebo českých korunách. Nie som platiteľ dane z pridanej hodnoty.

Kontaktný formulár

Ak si chcete rezervovať termín alebo sa ma niečo opýtať, vyplňte nasledujúci formulár a ja sa vám čoskoro ozvem späť.

Teším sa na našu spoluprácu. Neodkladajte rozhodnutie k lepšiemu životu na neurčito 🙂

Scroll to Top