SLUŽBY A CENNÍK

supermarket

Veľakrát mi klienti hovoria, že sa stravujú zdravo alebo, že sa snažia. Stačí však párminútový rozhovor a zistíme, že vôbec netušili o tom, že:

Mojím cieľom a poslaním je, aby ste jedli čo najmenej spracovaných potravín. Aby ste sami porozumeli zloženiu potravín. A aby ste jedli „čisté“ a čo najprirodzenejšie jedlá. Odmenou vám môže byť menej času stráveného v obchodoch, vhodná hmotnosť, lepšia nálada či zdravotný stav.

Viem vám nastaviť individuálny stravovací plán na mieru. Viem sa virtuálne pozrieť do vašej chladničky či špajze. Pomôžem vám pri čítaní etikiet a spolu môžeme v obchodoch vybrať kvalitnejšie a zdravšie potraviny.

V prípade potreby vás viem nasmerovať aj k ďalším informáciám, knihám, článkom či databázam.

Teším sa na našu spoluprácu 🙂

Jedálniček na mieru

Mám nadváhu, necítim sa dobre vo svojom tele, chcem schudnúť alebo neviem pribrať.

Ak ste už zažili pri chudnutí jojo-efekt, ak ste už vyskúšali rôzne diéty, ale nevydržali ste pri nich a chceli by ste schudnúť, pribrať či upraviť postavu, viem vám pomôcť aj so stravovaním ušitým vám na mieru. Nepôjde však len o jedlo, ale o celkovú a trvalo udržateľnú zmenu životného štýlu.

Vás jedálniček bude založený na skutočnom jedle, nie na koktejloch z prášku ani géloch či rôznych tyčinkách.

Prvé nezáväzné stretnutie budeme mať cez telefón alebo Messenger. Zistím, čo by ste potrebovali, či je to reálne a či do toho spoločne pôjdeme.

Ak do toho spolu pôjdeme, tak na úvodnej konzultácii (1 – 2 hodiny) si rozoberieme vaše aktuálne stravovacie návyky, váš jedálniček a doterajší životný štýl, urobíme váženie a meranie. Konzultácia je možná online aj offline.

Na základe vami dodaných údajov vám zostavím individuálny stravovací plán na 14 dní aj s detailným výkladom.

Po 14 dňoch sa stretneme na kontrolnej konzultácii. Medzitým sme v prípade potreby v kontakte cez e-mail či Messenger.

Cena za celý balíček (úvodná konzultácia, jedálniček na 14 dní a následná kontrola) je 145 eur, resp. 3 550 Kč.

Vypracovanie jedálnička na ďalšie týždne je 55 eur/7 dní.

Niekomu stačí táto komplexná konzultácia na to, aby pochopil, v čom napríklad robil v stravovaní chyby. Napr. obézni ľudia sú veľakrát podvýživení, jedia málo a telo je v „pohotovostnom“ režime a ukladá si zásoby.

Online konzultácia

Chcem jesť zdravé a kvalitné potraviny, ale vôbec sa v tom neorientujem. Nevyznám sa v zložení a stále kupujem to isté. Viem, že to potrebujem zmeniť.

Ak chcete riešiť kvalitu/zloženie potravín s presahom do výživy, môžete si zvoliť konzultáciu online (cez telefón, Skype, Messenger alebo písomná forma cez e-mail či Messenger).

Po dohodnutí termínu vám pred samotnou konzultáciou pošlem niekoľko otázok, aby som vedela, čo budeme riešiť (jedálniček, konkrétnu oblasť potravín, etikety, náhrady určitých zložiek potravín a pod.). 

Konzultácia 1 hodina = 35 EUR, resp. 860 Kč

Asistovaný nákup v Prievidzi

V obchodoch je obrovské množstvo potravín a ja nemám čas ani kapacitu čítať si každú jednu etiketu.

V Prievidzi ponúkam možnosť osobného poradenstva pri nakupovaní potravín. Navštívime kamenný supermarket a obchod so zdravou výživou. V jednotlivých sekciách si vysvetlíme, ktoré potraviny (ne)kupovať a z akého dôvodu. Takýto asistovaný nákup trvá minimálne 60 – 90 minút. Môžeme si ho rozdeliť aj na dva samostatné „nákupy“ – jeden deň v supermarkete a iný deň v obchode so zdravou výživou.

Dohodneme si termín a miesto „nákupu“ a pred samotným nákupom vám pošlem niekoľko otázok, aby som vedela, čo už o potravinách viete, ako sa stravujete a čo budeme nákupom riešiť (náhrady určitých zložiek potravín, celkové zlepšenie kvality jedálnička a podobne).

Cena za poradenstvo pri vašom nákupe je 60 eur.

Meranie na bioimpedančnom prístroji InBody270

Ktovie, koľko mám tuku či svalov?

Pomocou bioimpedančného prístroja InBody270 sa viem „pozrieť“ do vášho tela. Ide o jeden z najspoľahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu ľudského tela, využívaného aj v medicíne. Princíp diagnostiky je založený na stanovení odporu pri neškodnom prietoku elektrického prúdu telom (bioimpedancia).

ZÁKLADNOU analýzou pomocou prístroja zistíme: percento telesného tuku, množstvo kostrového svalstva, celkové množstvo vody, proteínov, minerálov a tukovej hmoty. Takisto aj BMI (hodnota sama o sebe nemá veľkú výpovednú hodnotu), pomer pása a bokov a úroveň viscerálneho (vnútrobrušného) tuku.

KOMPLEXNOU analýzou sa vieme pozrieť aj na pomer mimobunkovej a vnútrobunkovej vody, na presnú hodnotu viscerálneho tuku v cm2, informácie o mineráloch viazaných v kostiach, zistíme vyváženosť tela a podobne.

Pomocou opakovaných meraní vieme zistiť, či máte dobre nastavený jedálniček, pohyb a celkový životný štýl. Aby sa napríklad nestalo, že celková telesná hmotnosť klesá, vy sa tešíte, ale strácate svaly a nie tuk

Meranie je dobré vykonať 2 – 3 hodiny po jedle a pití, resp. ráno nalačno. Pokiaľ cvičíte, je vhodné vykonať meranie pred cvičením alebo minimálne 6 hodín po cvičení.

Opakované merania je odporúčané plánovať v tom istom čase a za tých istých podmienok (napr. vždy ráno alebo vždy pred obedom), ideálne aj v rovnakom oblečení či v spodnej bielizni.

Meranie prebieha naboso a je možné nechať si na sebe oblečenie.

Kontraindikáciou je kardiostimulátor a tehotenstvo.

V Prievidzi a blízkom okolí môžem meranie urobiť aj priamo u vás doma.

Cena za meranie na prístroji InBody270 je stanovená podľa cenníka v dolnej časti tejto stránky.

Čo o mne hovoria klienti?

Služby si môžete objednať e-mailom na lucia.f@pribehypotravin.sk alebo telefonicky na 0904068347.

Ak neviete, ktorá služba by bola pre vás najvhodnejšia, môžeme si dať nezáväznú 15-minútovú informačnú schôdzku. Voľný termín si môžete vybrať kliknutím na tento odkaz.

Platiť je možné v eurách alebo českých korunách. Nie som platiteľ dane z pridanej hodnoty.

Nie ste si niečím istý? Napíšte mi na lucia.f@pribehypotravin.sk.