Záznam online prednášky/webinára
AKO ČÍTAŤ ETIKETY POTRAVÍN?
alebo 9 krokov k čistejším potravinám

ruka drží obal nátierky, na ktorom vidno výživové hodnoty a zloženie

Na prednáške Ako čítať etikety potravín? sa v 9 krokoch naučíte, ako čítať etikety a ako si vybrať potraviny čo najčistejšieho zloženia

Predstavte si, že ste v obchode, zoznam škodlivých É-čok ste mohli nechať doma a napriek tomu si potraviny vyberáte rýchlo a vhodne. Niektoré regály nemusíte vôbec navštíviť, nákup vybavíte za pár minút a domov prídete s kvalitnými potravinami.

Podobne aj pri nákupe cez internet. Pozriete zloženie a už viete…

žena drží v ruke pohár s jedlom a pozerá sa naň, akoby kontrolovala zloženie

Som Lucia, potravinárka srdcom aj dušou. Učím dešifrovať texty na potravinových etiketách, pomáham odhaľovať aj skryté rozdiely v surovinách, aby vďaka tomu jedli ľudia jednoduchšie, slobodnejšie a zdravšie.
Vyštudovala som potravinárstvo a na mojej ceste som sa dostala aj k rôznym výživovým smerom, takže potraviny nevnímam len ako energiu v kalóriách. Rukami a očami mi prešli tisíce potravinových výrobkov a etikiet 🙂

Denno-denne sa venujem potravinám, ich zloženiu a kvalite. Kto ma pozná osobne, vie, že potraviny sú mojou vášňou a mnohé bežné rozhovory skĺznu k zdraviu a potravinám 😀 Potravinárske pozadie poznám aj ako výrobca a predajca, keďže prevádzkujeme malú pekáreň kvasových chlebov.

regál v potravinách plný potravín

O ČOM je prednáška?

Prednáška je o čítaní etikiet a o spôsobe, ako si vybrať čo „najčistejšie“ potraviny v zmysle ich zloženia na etikete. Trocha teórie a niekoľko praktických príkladov.

Dostanete jasný a ucelený návod, ako postupovať pri výbere potraviny.

Keď sa raz naučíte, ako si čítať zloženia, ušetríte si do budúcna zrak, čas, peniaze aj zdravie 🙂

AKO sa dostanem k prednáške?

Po zaplatení vám v e-maile príde odkaz na prednášku, aby ste si ju mohli pozrieť vtedy, keď vám to bude vyhovovať (napríklad, keď už budú deti spinkať :-)) Odkaz budete mať k dispozícii 4 týždne.

ČO mi prednáška prinesie?

KOĽKO prednáška stojí?

Moje dlhoročné skúsenosti som zhrnula do 9 krokov a niekoľkých desiatok minút. Týmto vám ušetrím čas, ktorý by ste strávili hľadaním informácií (často protichodných) na rôznych prednáškach a internetových stránkach.

Cena za informačne bohatú prednášku s kopou praktických informácií je 18 eur (450 Kč).

Prednáška JE určená pre mňa, ak

Prednáška NIE JE určená pre mňa, ak

Čo o prednáške hovoria tí, ktorí ju už absolvovali?

Děkuji Lucii za otevření očí. Lucia je odbornice, o tom není pochyb, ale její podání nebylo o cizích slovech, kterým nerozumím, vše vysvětlila srozumitelně a jednoduše. Opravdu jsem se začala dívat na etikety, než si něco koupím, je to maličkost. Když jsem tomu porozuměla, zorientovala se, tak se pořádně rozmyslím, co koupím sobě i své rodině. Lucia přidala i příklady, což velmi oceňuji a byla jsem celkem i překvapená, co obsahuje sladkost pro děti. Těším se na další její projekty.
Webinár Ako čítať etikety mi dal veľa nových a zaujímavých informácií, napriek tomu, že už som o tom niečo vedela. Lucia túto tému vysvetľuje naozaj odborne a s vtipom. Najviac ma zaujalo rozprávanie o arómach a farbivách v potravinách. Webinár odporúčam každému, komu nie je jedno, čo je a za čo platí. Získa prehľad, čo si všímať pri nakupovaní a čomu sa vyhnúť.
Katarína Genzorová
Teď vím, že kdybych absolvovala přednášku od Lucie dřív, ušetřila bych si spoustu času čtením knih, učebníc a absolvování přednášek a kurzů. Naprosto jednoduchou a jasnou formou podané informace o složení potravin, které jsou jinak často většině lidí nesrozumitelné. Nejen, že jsem se dozvěděla nové věci, ale skvěle jsem se pobavila. Lucia je úžasná v tom, jak podá odborné poznatky lidskou a vtipnou formou. Každý, komu záleží na tom, co jí, by měl tímto kurzem projít. Doporučuji. 😉"
„Možná si myslíte, že když je něco všude, tak to nemůže být špatné. Možná stojí za to do toho trochu nahlédnout a udělat si vlastní názor. Lucia umí podat prostá fakta a informace svižně, s humorem, selský rozum doprovází hluboký dlouhodobý zájem o potraviny, znalosti a zkušenosti z oboru. Lucia, měníš svět, díky Tobě se mohou lidé rozhodnout přijímat skutečnou výživu a ne jen bránit kručení v břiše. A je perfektní, že se Tě můžeme na cokoliv zeptat, poradíš, ozřejmíš, pomůžeš najít to, co hledáme.“
„Ďakujem pekne za super prednášku, budem študovať zloženie potravín oveľa podrobnejšie "
Ivana
„Prednášku si pozrel aj manžel zo záznamu a prvý nákup po pozretí mu trval 2x toľko, lebo všetko študoval a hľadal lepšie zloženie . Som rada, že aj jeho to oslovilo. Mal to ako podcast pri práci. “
Katka
„Pekne a zrozumiteľne urobený webinár 👍"​
Silvia
referencia
referencia

Objednávka záznamu prednášky

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Platiť môžete aj v českých korunách kliknutím na tlačidlo. Cena je 450 CZK.

Ak vám niečo nefunguje, napíšte mi na lucia.f@pribehypotravin.sk

Scroll to Top