Online prednáška
AKO ČÍTAŤ ETIKETY POTRAVÍN?
alebo 9 krokov k čistejším potravinám

ruka drží obal nátierky, na ktorom vidno výživové hodnoty a zloženie

Na prednáške Ako čítať etikety potravín sa v 9 krokoch naučíte, ako čítať etikety a ako si vybrať potraviny čo najčistejšieho zloženia

Predstavte si, že ste v obchode, zoznam škodlivých É-čok ste mohli nechať doma a napriek tomu si potraviny vyberáte rýchlo a vhodne. Niektoré regály nemusíte vôbec navštíviť, nákup vybavíte za pár minút a domov prídete s kvalitnými potravinami.

Podobne aj pri nákupe cez internet. Pozriete zloženie a už viete…

žena drží v ruke pohár s jedlom a pozerá sa naň, akoby kontrolovala zloženie

Som Lucia, potravinárka srdcom aj dušou. Učím dešifrovať texty na potravinových etiketách, odhaliť aj skryté rozdiely v surovinách a vďaka tomu jesť jednoduchšie, slobodnejšie a zdravšie.

Vyštudovala som potravinárstvo a na mojej ceste som sa dostala aj k rôznym výživovým smerom, takže potraviny nevnímam len ako energiu v kalóriách. Rukami a očami mi prešli tisíce potravinových výrobkov a etikiet 🙂

Denno-denne sa venujem potravinám, ich zloženiu a kvalite. Kto ma pozná osobne, vie, že potraviny sú mojou vášňou a mnohé bežné rozhovory skĺznu k zdraviu a potravinám 😀 Potravinárske pozadie poznám aj ako výrobca a predajca, keďže prevádzkujeme malú pekáreň kvasových chlebov.

regál v potravinách plný potravín

O ČOM bude prednáška?

Prednáška bude o čítaní etikiet a o spôsobe, ako si vybrať čo „najčistejšie“ potraviny v zmysle ich zloženia na etikete. Trocha teórie, niekoľko príkladov a priestor pre vaše otázky.

Dostanete jasný a ucelený návod, ako postupovať pri výbere potraviny.

Keď sa raz naučíte, ako si čítať zloženia, ušetríte si do budúcna zrak, čas, peniaze aj zdravie 🙂

KEDY sa prednáška uskutoční?

Vo štvrtok 15. 12. 2022 od 18:30 do 20:00 (približne 1 – 1,5 hodiny).

Záznam bude k dispozícii ešte 48 hodín po odvysielaní.

KDE sa prednáška uskutoční?

V online priestore cez ZOOM. Odkaz na vysielanie vám príde e-mailom v deň prednášky.

ČO mi prednáška prinesie?

KOĽKO prednáška stojí?

Moje dlhoročné skúsenosti som zhrnula do 9 krokov a niekoľkých desiatok minút. Týmto vám ušetrím čas, ktorý by ste strávili hľadaním informácií (často protichodných) na rôznych prednáškach a internetových stránkach. Na konci prednášky zodpoviem aj na vaše otázky.

Cena za informačne bohatú prednášku je 18 eur (450 Kč).

Prednáška JE určená pre mňa, ak

Prednáška NIE JE určená pre mňa, ak

Čo o prednáške hovoria tí, ktorí ju už absolvovali?

Děkuji Lucii za otevření očí. Lucia je odbornice, o tom není pochyb, ale její podání nebylo o cizích slovech, kterým nerozumím, vše vysvětlila srozumitelně a jednoduše. Opravdu jsem se začala dívat na etikety, než si něco koupím, je to maličkost. Když jsem tomu porozuměla, zorientovala se, tak se pořádně rozmyslím, co koupím sobě i své rodině. Lucia přidala i příklady, což velmi oceňuji a byla jsem celkem i překvapená, co obsahuje sladkost pro děti. Těším se na další její projekty.
Webinár Ako čítať etikety mi dal veľa nových a zaujímavých informácií, napriek tomu, že už som o tom niečo vedela. Lucia túto tému vysvetľuje naozaj odborne a s vtipom. Najviac ma zaujalo rozprávanie o arómach a farbivách v potravinách. Webinár odporúčam každému, komu nie je jedno, čo je a za čo platí. Získa prehľad, čo si všímať pri nakupovaní a čomu sa vyhnúť.
Katarína Genzorová
Teď vím, že kdybych absolvovala přednášku od Lucie dřív, ušetřila bych si spoustu času čtením knih, učebníc a absolvování přednášek a kurzů. Naprosto jednoduchou a jasnou formou podané informace o složení potravin, které jsou jinak často většině lidí nesrozumitelné. Nejen, že jsem se dozvěděla nové věci, ale skvěle jsem se pobavila. Lucia je úžasná v tom, jak podá odborné poznatky lidskou a vtipnou formou. Každý, komu záleží na tom, co jí, by měl tímto kurzem projít. Doporučuji. 😉"
„Možná si myslíte, že když je něco všude, tak to nemůže být špatné. Možná stojí za to do toho trochu nahlédnout a udělat si vlastní názor. Lucia umí podat prostá fakta a informace svižně, s humorem, selský rozum doprovází hluboký dlouhodobý zájem o potraviny, znalosti a zkušenosti z oboru. Lucia, měníš svět, díky Tobě se mohou lidé rozhodnout přijímat skutečnou výživu a ne jen bránit kručení v břiše. A je perfektní, že se Tě můžeme na cokoliv zeptat, poradíš, ozřejmíš, pomůžeš najít to, co hledáme.“
„Ďakujem pekne za super prednášku, budem študovať zloženie potravín oveľa podrobnejšie"
Ivana
„Prednášku si pozrel aj manžel zo záznamu a prvý nákup po pozretí mu trval 2x toľko, lebo všetko študoval a hľadal lepšie zloženie. Som rada, že aj jeho to oslovilo. Mal to ako podcast pri práci. “
Katka
„Pekne a zrozumiteľne urobený webinár 👍"​
Silvia
referencia

Objednávka prednášky

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Platiť môžete aj v českých korunách kliknutím na tlačidlo. Cena je 450 CZK.

Ak vám niečo nefunguje, napíšte mi na lucia.f@pribehypotravin.sk

Scroll to Top